Čo o nás hovoria klienti

 

Spoluprácu staviame na dôvere.

 

Chceme, aby ste ju cítili a prijali. 

 

Opýtali sme sa našich zákazníkov ako nás vnímajú.

 

Pôvodne som pri rekonštrukcii nehnuteľnosti na rekreačný agropenzión počítal s vírivkou, aby sme hosťom poskytli aj trochu wellness zážitku. Keďže na vírivku nebolo dosť miesta, rozhodol som sa pre masážnu vaňu. Známy mi doporučil p. Hepnera a hneď som ho aj oslovil. Od prvého telefonátu až po realizáciu síce ubehol takmer rok, ale počas tohto obdobia všetko išlo ako malo. Spoločne sme vybrali najvhodnejší typ vane, podrobne si naplánovali čo treba pripraviť, potom sme si to odsúhlasili a nakoniec vaňu inštalovali. Takže som spokojný a navyše istý, že kedykoľvek budem potrebovať pomoc alebo radu mám sa na koho obrátiť.

p. Bahnomajiteľ agropenziónu, Janova Lehota

V novom rodinnom dome som si do kúpeľne naplánoval hydromasážnu vaňu a infrasaunu. Veľkú časť práce na stavbe som si realizoval svojpomocne, ale na dodávku vane a zariadenia do sauny som potreboval odborníka. S p. Hepnerom sa mi spolupracovalo výborne. Objednanú vaňu doručil včas a zariadil aj jej odbornú montáž. Taktiež mi pomohol aj s infrasaunou, kde sme museli konštrukciu trochu upraviť, pretože steny sauny som už mal vymurované. Spoločne sme to však vyriešili a všetko funguje na jednotku 🙂

p. ČernákTešedíkovo

S čím sú naši klienti spokojní:    

Začali sme rekonštruovať rodinný dom postavený pred 15timi rokmi. Týkalo sa to aj kúpeľne, kde sme už od začiatku mali masážnu vaňu. Pri rekonštrukcii sme potrebovali riešiť problém s jej náhradou, pretože sme nechceli kúpeľňu úplne prestavať. Skrátka potrebovali sme nahradiť pôvodnú vaňu s netradičným tvarom a rozmerom novou vaňou tak, aby stavebné úpravy boli minimálne. Pán Hepner z firmy TaS Profi túto úlohu zvládol rýchlo a odborne. Cením si aj jeho komunikáciu s remeselníkmi, ktorý miesto pre vaňu pripravovali. Všetko si skontroloval, takže sme sa vyhli prípadným nedorozumeniam a chybám. Ušetril mi tým veľa času a energie, ktorej som pri prestavbe domu potreboval naozaj veľa.

p. PoluchTopoľčany

Celá rodina máme radi saunu. Preto sme sa po pár rokoch bývania v novom rodinnom dome rozhodli, že časť kúpelne a susediacej miestnosti dáme prerobiť na infrasaunu. Vedeli sme čo chceme, ako to chceme, mali sme k dispozícii odborníka na stavebné úpravy, chýbal už iba dodávateľ sauny. Keďže sme vedeli, že p. Hepner sa tomu venuje a navyše je z blízkeho okolia, tak sme sa rozhodli pre jeho služby. Dali sme mu k dispozícii priestor a on zorganizoval inštalovanie sauny presne podľa odsúhlasenej ponuky. Stihol to v termíne, takže sme si Veľkú noc spestrili aj v novej saune.

p. FiltKanianka

V prerobenom byte som chcel mať zážitkovú sprchu. Takú, aby pri sprchovaní to bolo viac ako len o hygiene. Hľadal som preto do svojej kúpeľne niečo výnimočné. Prelúskal som internet, prešiel som aj kúpeľňové štúdia v okolí. V jednom z nich mi dali kontakt na p. Hepnera s ktorým sme po dlhších diskusiách vybrali stropnú zápustnú sprchu kombinovanú s vodopádom a chromoterapiou. Poradil mi aj s jej inštaláciou a paradoxne najviac si pochvaľujem jeho prístup pri vyriešení problému s hlučnosťou sprchy. Zorganizoval návštevu technika, ktorý dal rýchlo všetko do poriadku. Teraz si sprchu už len užívam.

p. GoldmannKošice