Hepner, foto2

Môj príbeh

Na tejto stránke nie ste kvôli mne.

Úprimne, nemyslím si, že Vás nejako zvlášť zaujíma môj „životopis“, to množstvo údajov, kde som čo absolvoval, kde som pracoval, kde získal vedomosti a skúsenosti, kto ma ovplyvnil...

Áno, je toho dosť, ale to sa dozviete vtedy, keď to naozaj budete chcieť vedieť. Možno zatiaľ stačí spomenúť, že za 20 rokov práce v oblasti výroby, predaja a inštalácii zariadení pre domáce a verejné wellness som pomáhal realizovať dodávky viac ako 3 000 hydromasážnych vaní, takmer 500 víriviek a desiatok sáun. O časti z nich sa dočítate v referenciách.

 

Teraz je to ale o VÁS. Hlavne a v prvom rade. Dostali ste sa sem, pretože máte otázky, hľadáte riešenie problému, chcete sa poradiť, alebo vám to len niekto doporučil ... Dôvodov prečo čítate tento text môže byť veľa. Ale každý z nich pochádza od Vás. Preto je to náš SPOLOČNÝ PRÍBEH.

Som presvedčený, že akýkoľvek vzťah by mal byť založený na DȎVERE. Práve ona nás povedie k vzájomnej spokojnosti. A spokojní chceme byť predsa všetci 🙂

Preto hneď od začiatku sa obracajte na mňa s dôverou, pýtajte sa na riešenia svojich problémov, žiadajte rady, vyžadujte ponuky, skrátka – komunikujte. Ja sa zaväzujem reagovať so záujmom a s plnou vážnosťou, aby som naplnil moju víziu – podnikať s nadšením a radosťou, mať nadšených zákazníkov a spolupracovníkov.

Teším sa na prvý krok, ktorým môže byť Vaša otázka, dopyt, návrh, ... čokoľvek.  Aby príbeh mohol začať, aby ste sa aj Vy tešili z dobrého rozhodnutia.

Peter Hepner

Wellness pre zdravie, radosť, pohodu

Moja vízia

 

Podnikať s nadšením a radosťou, mať nadšených zákazníkov a spolupracovníkov.