Wellness v kúpeľni? Začnite hydromasážnou vaňou!

Ak chcete povýšiť svoju kúpeľňu na malé súkromné wellness, tak to môžete urobiť rôznymi spôsobmi. Môže vám pomôcť špecialista, ktorý využije moderné trendy, použije najnovšie materiály a zariadenie. Takto budete mať v rukách TOP riešenie, podľa ktorého si postavíte wellness kúpeľňu doslova ako z katalógu.

Život ale obyčajne taký jednoznačný nebýva, väčšinou riešime veľa vecí kompromisom. Aj v prípade zariaďovania kúpeľne sa s nimi budete musieť vyrovnať. Nie vždy máte dostatok priestoru na „vpratanie“ všetkých tých perfektných vecí, ktoré chcete v kúpeľni mať. A pravdepodobne ani nenájdete obkladačky, skrinku alebo batériu práve v tom ideálnom tvare a farbe a takmer určite sa so všetkou tou nádherou nezmestíte do plánovaného rozpočtu…

V prípade, že prekážok na dosiahnutie ideálneho stavu je veľa, zvoľte jednoduché riešenie, ktoré vašu  „obyčajnú“ kúpeľňu premení na domáce miniwellness. Inštalujte si hydromasážnu vaňu a vaša kúpeľňa získa nový, vyšší rozmer, ktorý nemala. Ak ste sa doteraz vo vani iba kúpali, teraz si ju začnete naozaj užívať .

Oddych, relax, pohoda a posilnené zdravie, to sú nové pridané hodnoty, ktoré hydromasážna vaňa prinesie do vašej kúpeľne. Ak už vaňu máte, ale je bez masážneho systému, aj to sa dá vyriešiť. Do každej akrylátovej vane je možné hydromasážny systém inštalovať dodatočne. Stačí vaňu poslať firme, ktorá systém namontuje a prispôsobiť elektroinštaláciu. Takže žiadne veľké prerábky nie sú potrebné.

A čo je dôležité – cena hydromasážnej vane je lákavajšia ako možno očakávate. Naozaj kvalitnú vaňu kúpite od 1 000 eur. Nižšie ceny už patria vaniam, kde sa šetrí na nesprávnych miestach, na výkone, spoľahlivosti a životnosti. Ak vaňu nechcete iba na okrasu, tak si dajte poradiť tomu, kto sa veci rozumie a zároveň mu dôverujete. Samozrejme, vhodnú vaňu pre seba objavia aj náročnejší  užívatelia, pre ktorých je ponuka ešte bohatšia.  Riešenie sa nájde pre každého.

Zaujalo Vás to? Skúste si len predstaviť ten úžasný pocit ľahkosti v teplej vode jemne masírujúcej vaše telo. Ak to chcete zažívať kedykoľvek sa vám zachce, a pritom doma vo vlastnej kúpeľni, už viete kde začať.

Plánujete zariadiť si vlastné WELLNESS?

Stiahnite si návod na čo nezabudnúť pri stavebnej príprave.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů